A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП "Марківська багатопрофільна лікарня МСР"

Приймальне

Розміщене на території лікарні за адресою вул. Центральна, 6.

Працює цілодобово.

Будь-яка медична установа починається з приймального відділення. Саме сюди  потрапляють люди, які потребують медичної допомоги, і від того, як їх приймуть, відгукнуться на їх проблеми, допоможуть перемогти страх і невпевненість, від доброзичливості, чуйності, уваги персоналу залежить довіра людини до даного медичного закладу, віра в зцілення, надія на краще.

Приймальне відділення – це особовий підрозділ медичної установи, по ньому судять про організацію рівня і культурі діяльності стаціонару. У ньому здійснюють прийом і реєстрацію пацієнтів, оформляють відповідну медичну документацію, проводять лікарський огляд з встановленням характеру та тяжкості захворювання, визначення відділення для подальшої госпіталізації хворих, надання при необхідності екстреної медичної допомоги, санітарну обробку.

У відділенні виконується: реєстрація хворих, що поступають до стаціонарних відділень лікарні.

Робота приймального відділення складається з госпіталізації планових пацієнтів у відділення лікарні.

Ургентні пацієнти, доставлені екстреною медичною допомогою і невідкладною медичною допомогою, за направленнями сімейних лікарів, або при самозверненні, оглядаються в приймальному відділенні, обстежуються, надається їм необхідна медикаментозна допомога, призначається амбулаторне лікування, направляються до сімейного лікаря для подальшого лікування і обстеження, при необхідності госпіталізуються. 

Телефон: 9-25-06


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора